Jan Barta pro Klub investorů – Investiční trhy, příležitosti a rizika

PFCNovinky

25.4. 2023 večer proběhla další akce pořádaná Klubem investorů s názvem „Where are we?“, na které Jan Barta z Pale Fire Capital hodnotil rizika a příležitosti na současných trzích, a také představil pár investičních nápadů. Své poznatky a zkušenosti předal posluchačům s jasnou vizí a praktickými tipy a na konkrétních příkladech nastínil, jak dosáhnout úspěšného investování.

Přednáška začala úvodním vysvětlením, co jsou to investice a jakým způsobem mohou být využity ke generování zisku. Jan Barta zdůraznil, že úspěšné investování vyžaduje nejen velmi dobrou znalost trhu, ale také zdravý selský rozum a schopnost rozhodovat se na základě faktů a dat. V přednášce zaznělo taky několik konkrétních příkladů investic, které mohou být velmi výnosné, ale také velmi rizikové.  Každá investice má určitou míru rizika a úspěšní investoři jsou ti, kteří dokáží minimalizovat rizika svých investic. K tomu je zapotřebí mít správnou strategii, přemýšlet dlouhodobě a mít pevné nervy.

Přednáška měla velký úspěch v podobě plného sálu posluchačů, za což jsme moc rádi a děkujeme!

Nestihli jste přednášku? A chcete si ji pustit ze záznamu? Napište nám na petra@palefire.com. Do pár dní Vám zašleme odkaz.