Pale Fire Capital zakládá agilního dodavatele IT specialistů teamIT

PFCNovinky

Pale Fire Capital společně s triem zkušených manažerů Janem Birasem, Michalem Tomkem a Petrem Kropáčkem zakládají projekt agilního outsourcování ICT specialistů teamIT.

Základním kamenem nového projektu je odkoupení bodyshopové divize společnosti YOUR SYSTEM, která měla v roce 2019 u svých zákazníků celkem 140 ICT specialistů a tržby přes 185 miliónů Kč. YOUR SYSTEM se nadále zaměřuje na dodávání komplexních ICT služeb a na jeho fungování se nic nemění.

Historie bodyshopové divize sahá do roku 2009, kdy trio Jan Biras, Michal Tomek a Petr Kropáček položilo její základy. Společně s námi realizovali manažerský odkup (management buy-out) od společnosti YOUR SYSTEM s cílem vytvořit nejkvalitnější platformu jak pro ICT specialisty, tak pro jejich zákazníky.

teamIT má ambici změnit poměry na trhu outsourcingu ICT služeb. Finanční zázemí silné skupiny umožní poskytnout ICT specialistům garance a platební podmínky na českém trhu bezprecedentní – jako první ICT outsourcing specialista bude svým kontraktorům platit do tří dnů. Dále díky synergiím s portfoliem skupiny PFC přinese pro ICT specialisty řadu nových atraktivních pracovních příležitostí. Cílem teamIT je v horizontu tří let ztrojnásobit počet dodávaných ICT specialistů našim klientům.