Pale Fire Capital zakládá agilního dodavatele IT specialistů teamIT

PFCNovinky

Společně s triem zkušených manažerů Janem Birasem, Michalem Tomkem a Petrem Kropáčkem zakládají projekt agilního outsourcování ICT specialistů teamIT.

Základním kamenem nového projektu je odkoupení bodyshopové divize společnosti YOUR SYSTEM, která měla v roce 2019 u svých zákazníků celkem 140 ICT specialistů a tržby přes 185 miliónů Kč. YOUR SYSTEM se nadále zaměřuje na dodávání komplexních ICT služeb a na jeho fungování se nic nemění.

Historie bodyshopové divize sahá do roku 2009, kdy trio Jan Biras, Michal Tomek a Petr Kropáček položilo její základy. Společně s námi realizovali manažerský odkup (management buy-out) od společnosti YOUR SYSTEM s cílem vytvořit nejkvalitnější platformu jak pro ICT specialisty, tak jejich zákazníky.

teamIT má ambici změnit poměry na trhu outsourcingu ICT služeb. Finanční zázemí silné skupiny umožní poskytnout ICT specialistům garance a platební podmínky na českém trhu bezprecedentní – jako první ICT outsourcing specialista bude svým kontraktorům platit do tří dnů. Dále díky synergiím s portfoliem skupiny PFC přinese pro ICT specialisty řadu nových atraktivních pracovních příležitostí. Cílem teamIT je v horizontu tří let ztrojnásobit počet dodávaných ICT specialistů našim klientům.