Seznamte se s týmem

Jádro Pale Fire tvoří Dušan Šenkypl, David Holý a Jan Barta. Skupina velmi pracovitých patriotů s bohatými zkušenostmi z byznysu, které baví budovat, vylepšovat, sdílet a investovat. Sdílet know-how, věnovat zdroje, čas a energii aktivním, kreativním, talentovaným lidem, kteří mají zájem poctivou prací tvořit lepší svět a zastávají vysoké morální hodnoty. Jsou zapálení do rozvoje svého i firem, zároveň se chtějí vyhnout zbytečným slepým uličkám. Mají touhu se dále učit, růst, naslouchat, posouvat své firmy, aby pro ostatní vytvořili lepší podmínky pro práci a lepší místo pro život. A právě takové lidi Pale Fire Capital pro spolupráci hledá, těm chce být dobrým partnerem v byznysu.

Image
Dušan Šenkypl - Partner at Pale Fire Capital

Specializuje se na nastavení efektivních a škálovatelných organizačních struktur, obchodní týmy a vývoj produktu. Vytvořil několik globálních ecommerce a technologických projektů používaných více než 200 miliony uživatelů. Od roku 2008 budoval ePojisteni.cz a NetBrokers holding, dominantního fintech hráče s téměř 500 zaměstnanci, kterého v roce 2018 koupila německá mediální skupina Bauer Media. Aktivně sportuje a část svého času pravidelně alokuje na neziskové projekty. Aktuálně se plně věnuje roli interim CEO Groupon.

 
 
Image
Jan Barta - Partner at Pale Fire Capital

Věnuje se vyhledávání a analýze investičních příležitostí. Vedle toho se rád podílí na strategii portfoliových společností nebo např. evaluováním příležitostí a hrozeb našich firem. Již během studií na University College London se Jan věnoval internetovým businessům, kdy využíval svoji kreativitu a strategický nadhled. Část svého času pravidelně alokuje na neziskové projekty.

 
 
Image
David Holý - Partner at Pale Fire Capital

Tvoří marketingové strategie portfoliových společností. Od roku 2004 se věnuje e-commerce product developmentu, byl mj. produktovým manažerem projektu AVG Toolbar s 225 miliony instalací po celém světě. Od roku 2008 budoval ePojisteni.cz a byl 10 let jeho CMO a CEO Tarifomatu. Transformuje marketingové strategie Aukra a obchodní i produktové procesy v globálním projektu Munipolis/MobilníRozhlas.

 
Image
Petr Krajíček - Partner at Pale Fire Capital

Jeho doménou jsou především účetní a daňové aspekty a veškerá administrace a administrativa firem a transakcí. Spolupracovat s Janem Bartou začal před více než 10 lety ve společnosti Elephant Orchestra a řešil s ním za tu dobu celou řadu jeho investičních projektů. Některým firmám z portfolia realizuje finanční řízení i jiné backofficové agendy. Ve volném čase je Petr principálem divadelního spolku LASO.

 
 
Image
Jiří Ponrt - Partner at Pale Fire Capital

Jirkovým hlavním úkolem je řízení financí Pale Fire Capital, podpora finančního řízení v jednotlivých firmách v portfoliu a hledání nových investičních příležitostí. S týmem CFOs a analytiků se věnují finančnímu rozvoji portfolia, ale i pomoci firmám tam, kde na to zatím sami nestačí. Ve svém volnu se kromě rodiny věnuje sportům a cestování. Aktuálně se plně věnuje roli CFO Groupon.

 
 

Přemýšlíte o tom, že se k nám chcete přidat?

Podívejte se na seznam aktuálně nabízených pozic. Nenašli jste pozici, která by se pro vás hodila? Nevadí! Zašlete nám životopis nebo odkaz na LinkedIn a motivační dopis.

Těšíme se!